Haber

Amasya’da iftar programları düzenlendi

Amasya Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, kentteki engelliler ve aileleri ile iftar yemeği yedi.

Dağ, valilik tarafından bir otelde düzenlenen iftar programına katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Dağ, ramazan ayının manevi havasını hep bir arada geçirdiklerini söyledi.

Ramazan’ın kardeşlik ve paylaşım olduğunu vurgulayan Dağ, “Devletimiz engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edecek. Ramazan, hakkı gözetmek, birlikte yaşamaktır. İnşallah hepimiz en üst düzeyde Ramazan’dan faydalanırız.” söz konusu.

Suluova

Suluova Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından şehit ve gazi aileleri için iftar programı düzenlendi.

Bir restoranda düzenlenen programa Kaymakam Şafak Gürçam, Belediye Başkanı Fatih Üçok, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ramazan Alagül, İlçe Emniyet Müdürü Ceyhun Koç, İlçe Müftüsü Sıtkı Kaya, şehit aileleri ve gazi katıldı.

Kaymakam Gürçam, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduğunu söyledi.

Taşova

Taşova Kaymakamı Ahmet Gökçecik yetimler, yetimler, engelli çocuklar ve aileleriyle iftar yemeği yedi.

Bir restoranda düzenlenen programda konuşan Gökçecik, Ramazan ayının Türkiye’ye, İslam alemine, mağdurlara ve mazlumlara hayırlara vesile olmasını dileyerek, asrın faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı ve yakınlarına başsağlığı diledi. yaralılara acil şifalar.

Programa Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, SYDV Müdürü Barış Gündüz, İlçe Müftüsü Ferhat Koçak ile çocuklar ve aileleri katıldı.

haberpervari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu