Haber

Chelsea Yıldızı Mason Mount, Eski TikTok Fenomeni Tarafından Tehdit Edildi!

Chelsea’li Mason Mount, sosyal medya fenomeni olan 21 yaşındaki eski sevgilisi Orla Melissa Sloan tarafından tehdit edildi. 6 aylık ilişkisinin ardından Melissa Sloan, futbolcuyu sürekli mesaj atarak taciz etti. İşte haberin detayları…

Kaynak:https://www.bbc.com/news/uk-england-l…

Chelsea’li Mason Mount, sosyal medya fenomeni olan 21 yaşındaki eski sevgilisi Orla Melissa Sloan tarafından tehdit edildi.

6 aylık ilginin ardından Melissa Sloan futbolcuyu sürekli broşür atarak taciz etti. Mount, engellemeden sonra farklı numaralardan bildirimler atamaya devam etti. Mount daha sonra Melissa Sloan’a dava açtı.

Mahkeme, Sloan’ın Mount’la bağlantı kurmak için toplam 21 farklı numara kullandığını söyledi. “Benden özür dile yoksa Şeytan Bebek adında yeni bir karakterle karşılaşacaksın” gibi tehdit edici ifadeler yazdığı öne sürüldü.

Savcı Jason Seetal, Sloan’ın takıntısının ne yapacağını bilmediği için endişelendiğini söyledi.

Mount’ın futbolcu arkadaşları Billy Gilmour ve Ben Chilwell gibi birçok kişiye de mesajlar gönderdiği ortaya çıktı.

Gilmour, Sloan’ın mesajlarının hayatını olumsuz etkilediğini söyledi. “Uyuyamadım ve uyku hapı almak zorunda kaldım” dedi.

Sloan, geçen yıl 10 Eylül ile 28 Ekim arasında Gilmour’u takip etmekten suçlu bulundu.

Ayrıca geçen yıl 19 Haziran ile 28 Ekim ortası arasında Mount’ı takip ettiğini ve 20 Ekim ile 29 Ekim 2022 arasında Chilwell’i taciz ettiğini itiraf etti.

Mahkeme, duruşmayı 20 Haziran’a erteledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu