Haber

Deprem Mağdurlarımız İçin Üretiyoruz

Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, depremden etkilenen vatandaşlar için başlattıkları baza, gardırop ve yemek masasından oluşan mobilya üretimine devam ediyor.

Çorlu’ya yerleşen depremzedelerin mobilya ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü gruplarının ürettiği mobilyaların ihtiyaç sahiplerine teslim edildiğini belirten Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Çorlu olarak Belediye olarak depremin ardından yaşanmaya değer olan vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yaptığımız yardımların ardından şehrimize gelen depremzedeler için halkımızın desteğiyle yardımlarımızı sürdürüyoruz. depremzede halkının verdiği büyük destekle deprem bölgeleri.

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğumuz alanda vatandaşlarımızdan gelen konut eşyalarını depremzedelerimize ulaştırmanın yanı sıra Çorlu Belediyesi olarak Park ve Bahçelerimizin atölyesinde baza, gardırop ve yemek masası üretimine başladık. Müdürlük. İlk etapta ürettiğimiz 92 adet tek kişilik ve çift kişilik baza, 38 adet gardırop ve 10 adet yemek masasından oluşan mobilyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

Depremin ardından şehrimize gelen vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ekiplerimiz üretime devam edecek” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

gelendosthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu