Haber

İsrail askerleri ‘yardım ediyoruz’ pozu veren yaşlı adamı öldürdü!

Sivilleri hedef alan saldırılarıyla dünyanın gözü önünde soykırım yapan İsrail, Gazze Şeridi’ne ölüm yağdırıyor. İşgalciler ayrıca Batı Şeria ve Kudüs’te de modası geçmiş zulümlere başvuruyor. 7 Ekim’den bu yana İsrail “soykırım”Seviyeye ulaşan baskınlarda ölü sayısı her geçen dakika artıyor.

İSRAİL’DEN ALDATMA SAVAŞI

Öte yandan işgalci İsrail, 7 Ekim’den bu yana dünya kamuoyuna karşı ciddi bir aldatma savaşı yürütüyor. Son olarak İsrail askerleri, ilk olarak 79 yaşındaki Beşir Hacı’ya yardım ediyormuş gibi fotoğraf çekerek propaganda yaptı.

ÖNCE ALGI, SONRA KATLİAM

Beşir Hacı isimli Filistinlinin fotoğraflarını paylaşarak, “Askerlerimiz savaşçı olmadan önce insandır. Gazze’nin göbeğinde ihtiyaç sahibi yaşlı bir Filistinliye yardım ediyoruz.”Şarkı sözleri onun sözleriyle birlikte kullanıldı.

FOTOĞRAFINI ÇEKİP ÖLDÜRDÜLER

Katil İsrail ‘Yaşlıların güvenini sağlıyoruz’Fotoğraflarını kendi algısıyla dünyaya sunduktan sonra Gazze’nin güneyine ulaşmaya çalışan Filistinli Beşir Hacı’yı öldürdü.

Onu sırtından vurdular

Yaşlı Filistinli adamın yakınları İsrail’in skandalını sosyal medyada paylaştı. Hacı’nın bir tanıdığı “Zalimlerin ordusu ‘Güvenli Koridor’ olarak adlandırılan infaz koridorunda ihanete uğradı ve şehit edildi.”İfadelerini kullandı.

Söz konusu fotoğraflarda yaşlı adamın sırtından vurulduğu görüldü.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu